Sprzątanie obiektów - Usprzętowienie

Nawet najbardziej doświadczona i sumienna kadra, lecz bez właściwego wyposażenia w sprzęt, nie jest w stanie sprostać stawianym obecnie wymaganiom dotyczącym utrzymania porządku w różnych specjalistycznych obiektach. Przedsiębiorstwo KAL-PAB już na początku swojej działalności postawiło na zorganizowanie pełnego parku maszynowego umożliwiającego wykonanie praktycznie każdego zadania. Dysponujemy odpowiednią ilością najnowocześniejszych, używanych na całym świecie urządzeń do utrzymywania czystości.

Katalog stosowanych przez nas urządzeń obejmuje wytwory światowych liderów produkujących sprzęt i środki. Do lekkich prac osoby sprzątające używają sprzętu ręcznego, niewymagającego specjalnych uprawnień, takiego jak wózki, mopy, odkurzacze, polerki i inne. Do prac ciężkich i trudnych technicznie stosowane są ciężkie kombajny szorująco-odsysające, zamiatarki i kosiarki samojezdne oraz ciągniki z osprzętem do różnych zadań. Pracownicy firmy KAL-PAB obsługujący te urządzenia to doświadczeni, specjalnie przygotowani fachowcy, posiadający stosowne przeszkolenia i uprawnienia.

Szczególne wymagania stawiają prace na wysokości. Mycie konstrukcji, urządzeń i elewacji jest możliwe dzięki sprzętowi wysokociśnieniowemu, w tym także na gorącą wodę. Przy wykonywaniu takich prac wykorzystujemy specjalistyczne drabiny aluminiowe, rusztowania i podnośniki. Stosowany przez nas sprzęt stacjonarny umożliwia wykonywanie prac do wysokości 12 m. Bardzo przydatny jest posiadany od niedawna samojezdny podnośnik pozwalający na pracę do wysokości 15 m. Jego istotnym walorem jest możliwość wjazdu do dowolnego pomieszczenia przez drzwi o typowej szerokości. Jesteśmy bodaj jedyną firmą w kraju oferującą usługi porządkowe za pomocą takiego urządzenia.


Oferta

Usługi porządkowe

Sprzątanie obiektów
Sprzątanie szpitali
Sprzątanie obiektów - HACCP
Utrzymanie terenów zewnętrznych
Usprzętowienie
Sprzedaż - doradztwo

  o firmie | oferta | osiągnięcia | inne | kontakt
Copyright © 2003, KAL-PAB. Wszystkie prawa zastrzeżone. Projekt: Maciej Szylke